Paracetamol coffeine 500mg 20tabs

Paracetamol/coffeine 500/50 mg. De werkzame stoffen in Paracetamol/Coffeïne zijn par.........

Meer details

Paracetamol coffeine 500mg 20tabs
350.617500 | EAN: 8714632066656
Nieuw Product

€ 2,50

Niet op voorraad
Gratis Levering vanaf €75
Alles direct leverbaar
Op werkdagen voor 16.30, Volgende dag geleverd
Advies via Telefoon, Chat, Email en Whatsapp
 
Meer informatie

Paracetamol/coffeine 500/50 mg.

De werkzame stoffen in Paracetamol/Coffeïne zijn paracetamol en coffeïne.
Paracetamol  werkt pijnstillend en koortsverlagend. Coffeïne versterkt mogelijk het pijnstillende effect van paracetamol en werkt opwekkend.

Het is te gebruiken bij verschillende soorten pijn, hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking,  spierpijn, gewrichtspijn en menstruatieklachten.

Schrijf als eerste uw beoordeling !

Klantbeoordelingen en beoordelingen

Niemand heeft nog geen beoordeling geplaatst

10 Gerelateerde producten in dezelfde categorie:

No products

To be determined Shipping
€ 0,00 Tax
€ 0,00 Total

Prices are tax included

Kassa